Mé služby

Každé školení připravuji na míru vašim požadavkům. Zakládám si na srozumitelném výkladu a praktických ukázkách. 

Školení v oblasti AI 
na míru

Připravím pro váš tým či firmu školení/přednášku/workshop přesně podle vašich představ.

Individuální AI konzultace

Máte otázky týkající se oblasti umělé inteligence? Spojte se se mnou online z pohodlí vašeho domova nebo práce, rád vám pomohu.

Cena: 990 Kč/h

Úvod do AI: komplexní praktický workshop

Praktický 1denní workshop v Praze vám pomůže zorientovat se ve světě AI a naučit se efektivně využívat potřebné nástroje.

Spokojení klienti

Ke každému klientovi přistupuji individuálně tak, aby si ze školení odnesl maximum. Vysoká spokojenost absolventů mě moc těší, vždy však promýšlím,  jak své služby ještě víc zkvalitnit. 

"Od prvního okamžiku bylo viditelné, že školení bylo od Radima kvalitně připravené. Jasná agenda, dobrá kontrola nad průběhem jednotlivých částí, které byly doplněné praktickými příklady se zapojením publika. Vše podáno pochopitelně a s příjemným vystupováním. Jako třešnička na dortu předaní dokumentu AI resources. Jedním slovem: Super!"
Jan K., Konica Minolta
"Webinář byl výborným uvedením do problematiky i pro velmi heterogenní skupinu účastníků. Obsah byl pečlivě připravený a proložený praktickými ukázkami, které byly pozitivně hodnoceny. Odbornou kompetenci Radima rádi využijeme i do budoucna."
Nikola Adamovská, Ústav mezinárodních vztahů
"Radim je součástí znalostního hubu a pracovní skupiny AKA na AI. Spolupracuje s ostatními specialisty v rámci členské základy, podílí se na přípravách akcí, workshopů, poskytuje podklady, které jsou základem pro doporučení a stanoviska AKA jako autority trhu."
Kateřina Hrubešová, ředitelka Asociace komunikačních agentur

Naplnit inovační potenciál lidí a firem v České republice díky využití umělé inteligence a tím přispět ke zvyšování konkurenceschopnosti naší ekonomiky.

Vize #Ja-Radim

#Ja-Radim

Vývoj a novinky ve světě AI pro vás sleduji každý den

Jmenuji se Radim Petlach a mám to štěstí, že má práce je pro mě zároveň mým koníčkem. Věnuji se vzdělávání jednotlivců a především firem v oblasti AI. Kladu důraz na srozumitelný výklad, praktické ukázky a přizpůsobení obsahu na míru danému publiku tak, aby si odnesli co nejvíce relevantních informací a naučené a vyzkoušené poznatky mohli aplikovat do své praxe.

Pomohl jsem týmům ve firmách různých velikostí a z různých oborů, asociacím i vzdělávacím institucím. Jejich pozitivní zpětná vazba mi potvrzuje, že moje práce má smysl.

Ať jste začátečník nebo už máte zkušenosti s umělou inteligencí, naučím vás efektivně využívat nástroje umělé inteligence.

Máte zájem o školení? 
Ozvěte se mi.

+420 775 408 578

Pokud neodpovím ihned, ozvu se vám zpět, jakmile budu moct.

info@ja-radim.cz

Odpověď na váš e-mail očekávejte do 24h.

Kontaktní formulář

Nechcete volat, ani posílat e-mail? Pak je tu pro vás kontaktní formulář. Ozvu se vám zpět do 24h.

Contact Form Demo

Mějte přehled o novinkách 
v oblasti AI

Jen to opravdu podstatné přibližně jednou za měsíc. Přihlaste se k odběru newsletteru a zůstaňte v obraze. Přihlášením souhlasíte se zpracováním údajů, odhlásit se můžete kdykoliv.

Subscription Form